Sibiřský husky

P1080390

Motto: ...podíváš se do jejich očí a jsi ztracen! Vidíš tam zasněžené dálky a nezkrotnost vlka.

Psích plemen je skutečně mnoho, takže vybrat si to pravé může být docela problém. Pro mě byl - a asi vždycky bude – výběr úplně jednoduchý: sibiřský husky

A to navzdory tomu, že se tím (dobrovolně) vystavuju spoustě nepříjemných situací, jako že někdo nechá otevřená vrátka…, že včas nezahlídnu utíkající srnu v dáli, že musím mít dokonalý přehled (a to i v místě, kde jsem poprvé) o tom, kde kdo chová slepice, králíky, ovce a jiná domácí a hospodářská zvířata, a na takových místech se mi nikdy, ale opravdu nikdy nesmí vysmeknout vodítko z ruky...

jordanAle na tohle všechno vždycky zapomenu, když mrzne, až praští, sněží a psa by do takového počasí nevyhnali. A to je přesně ta pravá chvíle, kdy s "kočičkama" vyrážíme užít si zimní romantiku v brdských lesích.

 

 

 

 

 

portret

 

Profil jedné husky slečny Smile

narozena: 26.9.2006 v Novohradských horách

rodné jméno: Yoko Blue Akbara

volací jméno: Elsa

krycí jméno: kočička Eleonora

pracovní zaměření: kilometry a kilometry běhu, nejlépe v mrazivých ránech (pro vlastní potěšení), agility a dogtreking (pro potěchu paničky), živý plyšáček (pro radost dětí)

zájmy: volnočasová aktivita č.1 - lov myší, č.2 - nekonečné vysedávání před plotem u králíkárny (co kdyby se přece jen dvířka náhodou otevřela...Wink), č. 3 - lov všeho živého opeřeného nebo čtyřnohého, co utíká (vyjma psích kolegů a našich "domácích" koz), č. 4 - vyhlídková jízda autem - nejraději nepřipoutaná na zadní sedačce, č. 5 - drbání na bříšku od každé dobré duše, č.6 - pózování na fotky :-)

poza-na-fotkusrpen  

 

 

 

 
 
www.farmajednezeny.cz | log | Web design